Objazdówka – czyli zakładamy kawiarnię

0

Oj, tak trzeba się najeździć za dobrą kawą i podejrzeć niejedną kawiarnię co się dzieje w najlepszych miejscach w Polsce. Czyli ekipa HOE podróżuje z psem.

HOE – pracujemy nad wizją lokalu

Pracujemy nad wizją naszego wymarzonego lokalu kawowego. Pijemy kawę w różnych miejscach, sprawdzamy czemu niektóre kawiarnie są tak wyjątkowe a inne zupełnie nas nie kręcą. Dyskutujemy, poznajemy preferencje sprzętowe najlepszych baristów oraz zbieramy ziarna do testów w domowym zaciszu.

Jest co robić… a za kawą chcemy zwiedzić świetne miejscówki, warte polecenia. Byliśmy już w Toruniu i Wrocławiu a teraz pora na Warszawę i Kraków.

Zbieramy inspiracje do ułożenia naszego kawowego lokalu. Ale oczywiście widać, że co lokal to inny klimat, inny właściciel oraz inna oferta. Nie da się chyba zrobić lokalu uniwersalnego dla wszystkich. To co nam się podoba może się nie spodobać klientom, ale również nie musi się przyjąć na lokalnym rodzimym rynku.

Mamy jednak, nadzieję, iż już wkrótce wybierzemy w końcu sprzęt kawowy, zaplecze kuchenne oraz wreszcie wybierzemy lokal. O postępach prac będziemy informowali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here